Par skolu

Bērnu aizsardzības likums Jelgavas novads uzdevumi.lv jaunatne jaunatneslietas E-klase Tālmācība tavatalmaciba.lv Erasmus+

Palīgs tālmācībā

Pamācība  tālmācības studijām.

KĀ SAŅEMT PIEEJAS PAROLI?

Moodle (talmaciba.openidea.lv) -  kad esi iestājies mūsu skolā, tad ej uz norādīto adresi un kā lietotājvārdu raksti savu personas kodu, bet parole ir changeme. Pēc pirmreizējās reģistrācijas nomaini paroli uz sev vēlamu. Ja ir kādi jautājumi vai nevari ieiet, tad raksti tālmācības administratoram Gundaram Preisam: gundarspreiss@e-apollo.lv

E-klase - ja nedēļas laikā no iestāšanās brīža neesi saņēmis paroli, tad jautā to savai klases audzinātājai, kas paroli nosūtīs Tev uz e-pastu vai mobilo tālruni.

Uzdevumi.lv  - Skola ir portāla "uzdevumi.lv"  abonements, tā kā droši atver mājaslapu www.uzdevumi.lv, piereģistrējies, kur obligāti sadaļā Skola, norādi Jelgavas novada Neklātienes vidusskola un sāc lietot!

PROF piekļuve- Kontaktpersona: Skolotāja R.Brīvmane-29775256 

www.letonika.lv- šeit Tu atradīsi daiļliteratūru, kuru vajadzētu izlasīt, lai izpildītu ieskaites darbus lietratūrā. Ieejot letonikas adresē, pieslēgšanās caur E-klasi. 

Dzm.lv - Pieejas parole tur nav nepieciešama. Ej iekšā un sāc mācīties!

macibuvideo.lv - arī šeit tev pieejas kodu nevajag. Ej iekšā un skaties izglītojošus video.

 

PAMĀCĪBA DARBAM TĀLMĀCĪBAS VIDĒ