Par skolu

Bērnu aizsardzības likums Jelgavas novads uzdevumi.lv jaunatne jaunatneslietas E-klase Mācību video Tālmācība tavatalmaciba.lv Erasmus+

ZIŅAS

2012-01-10 19:54

JAUNGADA PASĀKUMS „PŪĶIS NĀK”

SVĒTES KP JAUNIEŠU PAŠPĀRVALDE IELŪDZ

19.JANVĀRĪ plkst.16.00 SVĒTES KP ZĀLĒ UZ JAUNGADA PASĀKUMU „PŪĶIS NĀK”

Pasākuma laikā tev būs iespēja dziedāt karaoke, spēlēt spēles, kā arī aplūkot mūsu skolas talantīgāko skolēnu priekšnesumus un darbus ’’Talantu izstādē’’, uzzināsi kas tevi sagaida jaunajā Pūķa gadā. Vakaru vēl aizraujošāku un gaisotni mistisku radīs talantīgais iluzionists Valdemārs Weiss, kurš klātesošajiem demonstrēs maģiskus trikus. Ar to jautrība vēl nebūs beigusies!

Tā, kā 19.janvāris ir mācību diena tev būs iespēja izvēlēties - mācīties vai piebiedroties tiem skolēniem , kuri būs izvēlējušies patīkami pavadīt laiku un gūt pozitīvas emocijas.

Gribi kliedēt mītus, jautri pavadīt laiku un gūt garīgu izaugsmi, tad tev ir jābūt!

 

Iluzionists  Valdemārs Weiss Mūsdienu   mistiķis   un  austrumu   cīņas  mākslu   speciālists   vienmēr spēj   atstāt   neaizmirstamu  iespaidu savos skatītājos.  Vai  tas  viss  ir patiesība   vai  tikai  realitāte   būs   galvenie  jautājumi,    ko  ikviens   skatītājs  domās  pēc   viņa   mikromaģijas priekšnesumiem.


Ieeja ziedojuma kartes - no 0,50 ls, Zelta ziedojuma karte - 1 ls *
*Kartes iepriekšpārdošanā pie Jauniešu pašpārvaldes priekšsēdētājas Baibas Burkānes 10.kl.

 

Plakāts

PIELIKUMĀ SKATĪT AICINĀJUMU UZ TALANTU IZSTĀDI 

« Atpakaļ