Par skolu

Bērnu aizsardzības likums Jelgavas novads uzdevumi.lv jaunatne jaunatneslietas E-klase Mācību video Tālmācība tavatalmaciba.lv Erasmus+

ZIŅAS

2019-11-04 06:32

Ģeogrāfisko informācijas sistēmu diena!

Šogad apaļu jubileju svin ģeogrāfisko informācijas sistēmu jeb ĢIS diena - 13. novembrī tā tiks atzīmēta jau 20. reizi! 

 Uzņēmums SIA Envirotech pievienojas iniciatīvai popularizēt ĢIS, aicinot ikvienu piedalīties interaktīvā testā, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju par ģeogrāfiskajām informācijas sistēmām, Latvijas un pasaules ģeogrāfiju un citām saistītām tēmām.

Vienu dienu- trešdien, 13. novembrī, no plkst. 8:00-19:00 būs atvērts tests, kurā var piedalīties ikviens- arī skolotāji un skolēni!

 

Nepieciešams vien interneta savienojums- gan datoros, gan planšetēs un mobilajās ierīcēs varēsiet atbildēt uz 15 āķīgiem jautājumiem un 1 pareizo atbilžu iesniedzējs laimēs veicināšanas balvu- elektrisko skrejriteni.

Izmantojiet šo dienu, lai neierastā veidā- aizpildot testu-pārbaudītu savas zināšanas un uzzinātu jaunus faktus par Latvijas un pasaules ģeogrāfiju un tehnoloģijām!

Testa dalībnieki e-pastā saņems ziņu par pareizi atbildēto jautājumu skaitu un nākošajā dienā saņems informatīvu materiālu par visām pareizajām testa atbildēm- lielisks veids kā mācīties!

Saite testam: ejuz.lv/gisdiena19

« Atpakaļ