Par skolu

Bērnu aizsardzības likums Jelgavas novads uzdevumi.lv jaunatne jaunatneslietas E-klase Mācību video Tālmācība tavatalmaciba.lv Erasmus+

ZIŅAS

2018-10-30 09:31

Programma Latvijas skolas soma

   Šajā mācību gadā visās Latvijas skolās ir uzsākta programma Latvijas skolas soma, kuras ietvaros izglītojamajiem ir iespēja apmeklēt šīs programmas apmaksātus kultūras pasākumus. Mūsu skola par piešķirto finansējumu ir iegādājusies biļetes uz bateta “Trīs musketieri”  pirmizrādi un baletu “Romeo un Džuljeta”.

   Nupat, piektdien jau pirmā grupa pameklēja baleta izrādi un 12.v2 klases izglītojamā Ketija Rašmane par gūtajiem iespaidiem raksta:     

 

  “Pienāca piekdienas vakars. Aizpildiju viņu ar baleta  izrādes apmeklējumu.

Vakars izvērtās ļoti jauks.Aizrāva īpaši Dartanjana loma. Bija patīkami atrasties Nacionālajā Operā. Patīkama atmosfēra. Pēc patīkami pavadītā laika mājās atgriezos saviļņota.

Liels paldies skolai par iespēju apmeklēt baleta izrādi”

 

     Uz decembra izrādi Romeo un Džuljeta jau grupa ir nokomplektēta, savukārt tos izglītojamos, kuri nepaguva laicīgi pieteikties, aicinu izteikt savas vēlmes caur jauniešu pašpārvaldi, lai 2. semestrī mēs iegādātos biļetes uz pasākumiem, kurus  ir vēlme apmeklēt. 

Irma Sērmūksle, direktore

« Atpakaļ